cheekful تاریخ بهداشت بهداشتی موادغذایی

cheekful: تاریخ بهداشت بهداشتی موادغذایی مواد غذایی مواد غذایی معدوم سازی معدوم سازی موادغذایی فاسد

گت بلاگز اخبار حوادث او را با کلنگ کشتم ، اعتراف تلخ بعد از رهایی از قصاص, از پدرم پول خواستم نداد

پسری که متهم است جهت تصاحب پول‌های پدرش با همکاری دوستش او را کشته و جسدش را دفن کرده‌ هست، به‌خاطر عذاب‌ وجدان به قتل اعتراف کرد و گفت از کرده خود پشیمان است.

اعتراف تلخ بعد از رهایی از قصاص/ از پدرم پول خواستم نداد؛او را با کلنگ کشتم

عبارات مهم : اعتراف

پسری که متهم است جهت تصاحب پول های پدرش با همکاری دوستش او را کشته و جسدش را دفن کرده هست، به خاطر عذاب وجدان به قتل اعتراف کرد و گفت از کرده خود پشیمان است.

به گزارش شرق، پیگیری به این پرونده از ٢١ فروردین سال ٩٤ با گزارش ناپدیدشدن مرد چوپانی در دماوند شروع شد. درحالی که هیچ ردی از مرد سال خورده در دست نبود، جسد او در یک ساختمان مخروبه پیدا شد. بررسی ها نشان داد، این مرد بر اثر اصابت جسم سخت به سرش جان باخته هست.

تحقیقات محلی نشان داد، مقتول آخرین بار همراه شاگردش به نام نظیر دیده شده است هست. با کشف این سرنخ، نظیر دستگیر شد و در بازجویی با اعتراف به این جنایت گفت: پسر مقتول نقشه این قتل را طراحی کرد. رامین مدعی بود پدرش، دستمزد او را نمی دهد و می خواهد طلبش را بگیرد. روز اتفاق با اصرار رامین با موتورم دنبال پدرش رفتم و سوارش کردم. هنگامی که به خرابه رسیدیم، رامین که در آنجا مخفی شده است بود، به سمت پدرش رفت و پولش را خواست. آنها با هم درگیر شدند. من یک کلنگ دستم بود که با آن ضربه ای به سروگردن مقتول زدم که روی زمین افتاد و بیهوش شد. هنگامی که رامین این صحنه را دید، کلنگ را از روی زمین برداشت و به پدرش ضربه زد.

او را با کلنگ کشتم ، اعتراف تلخ بعد از رهایی از قصاص, از پدرم پول خواستم نداد

رامین ٢٢ساله هم در بازجویی ها گفت: من طلبم را می خواستم. مدتی نزد پدرم کار کردم و او پولم را نداد. به همین خاطر با او درگیر شدم. اول نظیر به او ضربه زد و بعد من هم ضربه ای زدم. بعد از قتل جسد را دفن و یک فقره چک چهارمیلیونی از جیب او دزدی کردم.

با تکمیل شدن تحقیقات، متهمان در شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شدند. با ارسال پرونده به دیوان عالی کشور، حکم متهمان نقض و پرونده جهت برطرف نقص به دادگاه ارجاع شد. از سوی دیگر برادر مقتول به عنوان تنها اولیای دم رضایت خود را اعلام کرد. دیروز متهمان از جنبه عمومی جرم و جهت برطرف نقص دیوان عالی کشور بار دیگر پای میز محاکمه قرار گرفتند. در ابتدای این جلسه نظیر در دفاع از خود گفت: من مقتول را به آن خرابه بردم، ولی مرتکب قتل نشدم. رامین با پدرش درگیر شد و او را با ضربه های کلنگ کشت. من فقط با دسته کلنگ ضربه ای به دست او زدم. اتهام قتل را قبول ندارم و قاتل رامین است.

پسری که متهم است جهت تصاحب پول‌های پدرش با همکاری دوستش او را کشته و جسدش را دفن کرده‌ هست، به‌خاطر عذاب‌ وجدان به قتل اعتراف کرد و گفت از کرده خود پشیمان است.

رامین نیز در دفاع از خود اتهام قتل عمدی را رد کرد و گفت: نظیر، پدرم را کشت و من فقط شاهد قتل بودم. بعد از جنایت هم فقط چک را دزدی کردم. اعترافاتم در پلیس آگاهی را قبول ندارم. تحت فشار اعتراف کردم و در این جنایت نقشی نداشتم. بعد از دفاعیات متهمان، قضات جهت تصمیم گیری وارد شور شدند و متهمان را به حبس محکوم کردند. این در حالی بود که هر دو متهم قتل را انکار کردند. آنها به رأی صادره اعتراض کردند و پرونده دوباره به دیوان عالی کشور رفت. روز گذشته با توجه به نقصی که دیوان عالی کشور به رأی وارد کرده بود، پرونده جهت پیگیری مجدد به دادگاه بازگردانده شد و هر دو متهم پای میز محاکمه رفتند.

این بار رامین خطاب به قضات گفت می خواهم اعتراف کنم، چون نمی توانم عذاب وجدانی را که گرفتارش هستم تحمل کنم. او گفت: من به خاطر اختلاف مالی ای که با پدرم داشتم، دست به این کار زدم. می دانستم او گوسفندهایش را فروخته است و مقدار زیادی پول دارد، من هم جهت اینکه بتوانم پولم را از او بگیرم درخواست کردم به کلبه بیاید، پدرم حاضر نشد پول را بدهد و ما با هم درگیر شدیم. این طور بود که به سمتش حمله کردم. من با کلنگ ضرباتی هم به سر او زدم. حالا هم که برادرم رضایت داده هست، اگر دیه هم بخواهد حاضرم پرداخت کنم.

سپس دوست متهم که با او همدستی کرده بود، در جایگاه حاضر شد. او گفت: تنها پسر مقتول که ولی دم محسوب می شود، بدون قیدوشرط اعلام گذشت کرده هست. من هم اتهام را قبول دارم و حرفی جهت گفتن ندارم.

او را با کلنگ کشتم ، اعتراف تلخ بعد از رهایی از قصاص, از پدرم پول خواستم نداد

واژه های کلیدی: اعتراف | پرونده | اعترافات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog