cheekful تاریخ بهداشت بهداشتی موادغذایی

cheekful: تاریخ بهداشت بهداشتی موادغذایی مواد غذایی مواد غذایی معدوم سازی معدوم سازی موادغذایی فاسد

گت بلاگز اخبار اجتماعی باید راجع به کودک‌آزاری به کودکان و نوجوانان آموزش بدهیم/ این عنوان باید در کتب درسی هم مطرح شود ، ابتکار

خوشبختانه با از بین بردن بخشی از آزمون‌های دوره ابتدایی، فضا جهت مهارت‌های زندگی زیاد باز می‌شود. زیاد کردن مهارت‌های زندگی می‌تواند بخشی از پرسشها را حل کند، ک

باید راجع به کودک‌آزاری به کودکان و نوجوانان آموزش بدهیم/ این عنوان باید در کتب درسی هم مطرح شود ، ابتکار

ابتکار: باید راجع به کودک آزاری به کودکان و نوجوانان آموزش بدهیم/این عنوان باید در کتب درسی هم مطرح شود

عبارات مهم : آموزش

خوشبختانه با از بین بردن بخشی از آزمون های دوره ابتدایی، فضا جهت مهارت های زندگی زیاد باز می شود. زیاد کردن مهارت های زندگی می تواند بخشی از پرسشها را حل کند، کودکان باید این مهارت ها را یاد بگیرند تا درگیر این آسیب ها نشوند.

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه مجلس باید هر چه سریعتر قانون حمایت از کودکان و نوجوانان را در صحن علنی بررسی کند، گفت: علاوه بر قانون، به آموزش کودکان و نوجوانان در زمینه آسیب های اجتماعی نیازمندیم.

معصومه ابتکار در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه عنوان تعرض به دانش آموزان در یکی از مدارس غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسه امروز دولت مطرح شد که دولت و وزیر آموزش و پرورش موضع خیلی محکمی در این زمینه داشتند، اظهار کرد: من هم در این باره صحبت کرده و دو راهکار معرفی کردم.

باید راجع به کودک‌آزاری به کودکان و نوجوانان آموزش بدهیم/ این عنوان باید در کتب درسی هم مطرح شود ، ابتکار

وی در ادامه افزود: اعتقاد دارم باید محکم و قاطعانه از مجلس بخواهیم قانون حمایت از کودکان و نوجوانان را که بخشی از آن مربوط به جرایم کودک آزاری است و بحث بازدارندگی این جرم را تقویت می کند را به صحن علنی بیاورد. این قانون در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مطرح و قرار بود به صحن علنی بیاید؛ دو ماه است که پیگیر این مساله هستیم ولی هنوز به صحن مجلس نیامده و مطرح نشده است.

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری همچنین افزود: باید در رابطه با عنوان کودک آزاری و آزار جنسی به کودکان و نوجوانان آموزش مورد نیاز را بدهیم. این عنوان هم در کتب درسی باید مطرح شود و هم باید مهارت های زندگی کودکان و نوجوانان را زیاد کردن دهیم؛ رییس جمهور هم به تقویت مهارت های زندگی در مدارس تاکید کرد. خوشبختانه با از بین بردن بخشی از آزمون های دوره ابتدایی، فضا جهت مهارت های زندگی زیاد باز می شود. زیاد کردن مهارت های زندگی می تواند بخشی از پرسشها را حل کند، کودکان باید این مهارت ها را یاد بگیرند تا درگیر این آسیب ها نشوند.

خوشبختانه با از بین بردن بخشی از آزمون‌های دوره ابتدایی، فضا جهت مهارت‌های زندگی زیاد باز می‌شود. زیاد کردن مهارت‌های زندگی می‌تواند بخشی از پرسشها را حل کند، ک

ابتکار با اشاره به اینکه شرکت های مردم نهاد نیز در این زمینه نقش مهمی دارند، خاطرنشان کرد: جمعیت امام علی در حوزه آسیب های اجتماعی کارها بسیار خوبی انجام داده است و در حال آموزش مهارت های زندگی به کودکان هست. راهی جز آموزش مهارت های زندگی به کودکان و جوانان نداریم.

وی با بیان اینکه عنوان حمایت از مداخلات اورژانس اجتماعی ۱۲۳ را در حوزه زنان و خانواده پیگیری می کنیم، گفت: اورژانس اجتماعی موثرترین روش جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کودک آزاری هست. عموم مردم باید بدانند یک اورژانس اجتماعی وجود دارد و اگر در جایی کودک آزاری، همسرآزاری و انسان آزاری اتفاق بیفتد، این اورژانس مداخله کرده و مانع کارها خلاف قانون می شود.

واژه های کلیدی: آموزش | زندگی | قانون | کودکان | اورژانس | نوجوانان | کودک آزاری | کودک آزاری | اورژانس اجتماعی | آسیب های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog